A Review Of کارشناسی خودرو

برای گرفتن نوبت می‌توانید به وب‌سایت های مربوطه (سایت کارشناسی خودرو) مراجعه کنید و با واردسازی اطلاعات خودرویی، در صف نوبت اینترنتی تشخیص فنی خودرو قرار بگیرید. هم چنین با مراجعه به این وب‌سایت‌ها می‌توانید از قیمت کارشناسی ماشین نیز آگاه شوید.

به دلیل اینکه تصادف ماشین می تواند تاثیر بسیار زیادی روی قیمت آن داشته باشد، بسیاری از افراد با بهترین روش ها این تصادف را از مشتری پنهان می کنند تا بتوانند خودرو را با قیمت بالایی بفروشند.

قیمت گذاری خودرو،کارشناسی قیمت،کارشناسی خودرو،برآورد قیمت و محاسبه وتخمین آنلاین، مشاوره تلفنی قیمت و آپشن خودرو،خرید و فروش تخصصی خودرو شما توسط کاراپ قیمت خودرو با امکان جستجو

موتور قدرت را از طریق کلاج و گیربکس به چرخ‌ها انتقال می‌دهد. اگر این بخش کارکرد درستی نداشته باشد، مصرف سوخت و هزینه‌های جاری خودرو سر به فلک می‎کشد.

شما در زمان وارد سازی اطلاعات جامع خودرویی می‌بایست اطلاعات وسیله نقلیه را به‌صورت دقیق پر کنید تا به توجه به شرایط بررسی انجام شود. در زمان تحویل برگه کارشناسی نیز حتماً صحت موارد ذکر شده + اطلاعات تکمیلی خودرو و نحوه کارشناسی خودرو را بررسی کنید.

اولین مرحله برای کارشناسی و تشخیص رنگ خودرو، ثبت نام در کارکیتا است. افرادی که متقاضی دریافت این خدمات هستند می توانند به عنوان مشتری در سامانه ثبت نام کنند.

علاوه بر این‌ مشکلات فنی، موتوری، گیربکس و جلوبندی خودرو نیز با تست رانندگی به‌طور دقیق کارشناسی ماشین توسط کارشناس فنی مربوطه بررسی و به اطلاع مشتری خواهد رسید.

کارشناس بعد از پایان فرآیند کارشناسی، برگه گزارش و ضمانت‌نامه کارشناسی را تحویل شما می‌دهد.

بعد از تایید درخواست، برای هماهنگی مکان و زمان کارشناسی با شما تماس می‌گیریم.

اگر نمیتونی این موارد رو رعایت کنی، خودروی توربو شارژ نخر!! / نکات کلیدی نگهداری خودروی توربو

کارشناسی خودرو دست دوم یکی از مهم‌ترین مواردی است که پیش از خرید یا فروش خودرو کارکرده باید به آن توجه کرد. بررسی مشخصات و عملکرد خودرو توسط کارشناسان ماهر می‌تواند عیب‌های مختلف و پنهانی را شناسایی کرده و فروشنده یا خریدار را از وجود آن‌ها آگاه سازد. در رویه کارشناسی خودرو، همه بخش‌های ماشین، از ظاهر و باطن گرفته تا داخل کابین و مدارک، مورد صحت سنجی قرار می‌گیرند و در نهایت، یک قیمت تخمینی از ارزش واقعی خودرو توسط کارشناسی پیشنهاد می‌شود.

تیم حرفه‌ای و کارآزموده خودرو۴۵ علاوه بر دانش و تجربه لازم برای کارشناسی خودرو، با پیشرفته‌ترین فناوری‌ها و تجهیزات روز آشنایی دارد.

همچنین به طور مداوم کلاس‌های آموزشی و توجیهی به منظور افزایش اطلاعات فنی کارشناسان در همراه مکانیک برگزار می‌شود تا امکان بروز خطای احتمالی را به حداقل برسانیم.

در کارشناسی خودرو کارکرده تمام جنبه‌های ظاهری، فنی، موتور، آپشن، کابین و حتی مدارک خودرو مورد بررسی قرار می‌گیرند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *